GuitarCon: Čeští kytaráři

Kytarové studio Zasetykytary ve spolupráci s Music City představuje české výrobce kytar. Traduje se, že ručně vyrobenému nástroji se nic nevyrovná. Fakt nebo fáma? Přijďte se přesvědčit na první tuzemský GuitarCon. 

Od 15:00 budete mít možnost navštívit showroom českých kytarářů, kteří budou vystavovat své nástroje v prostoru kavárny Music City Point. 

Akci doprovází série workshopů Tomáše J. Holého a Štěpána „Deep Django“ Slížka, které se zaměřují na nový přístup k akustické kytaře, fingerpicking, nestandardní ladění a perkusivní styly zámé jako fingerstyle. Večer vyvrcholí v Guitar Show kytaristů Štěpána „Deep Django“ Slížka, Adama Morkuse a Tomáše J. Holého.

Pro účastíky workshopu: workshopy jsou určeny pro všechny kytaristy, kteří si chtěí rozšířit obzory v moderních technikách hry na akustickou kytaru, kytaru s sebou, trsátka nechte doma, budeme používat obě ruce a možná o dost jinak, než jste byli dosud zvyklí!

 

Program:

15:00 Showroom českých výrobců kytar

Jech Guitars 

Poul Guitars 

The WOLF 

Pech Guitars 

Petr Vančata – Flamenco and Classical guitar maker

-vstup volný-

 

18:00 Workshop: Tomáš J. Holý

19:00 Fingerstyle Workshop: nový přístup k akustické kytaře, fingerpicking, nestandardní ladění a perkusivní styly zámé jako fingerstyle. Workshopem provází Štěpán „Deep Django“ Slížek.

20:00 GUITAR SHOW

Štěpán „Deep Django“ Slížek

Adam Morkus

Tomáš J. Holý

-vstupné 350 Kč-

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *