Marek Bero: Baskytarová posilovna

Chceš se stát neporazitelným šampiónem basového ringu nebo jen získat další basové triky do svého arzenálu? Kytarové studio Zasetykytary pořádá v Music City baskytarovou posilovnu.

Marek Bero, virtuózní basista kapely Stroy žijící v Londýně, vás na baskytarovém workshopu provede technikami, které popsal ve třech následujících knihách, a tu poslední před vašimi zraky rovnou pokřtí.

Knihy budete mít možnost zakoupit během workshopu s 20% slevou!

Basu s sebou!

na bicí Vladoš Paška
DJ Stephunk T.
workshopem provází Jožo Mikulka

 

Baskytarová posilovna: 101 pentatonik pro vražedné vyhrávky

Chcete zlepšit rychlost, flexibilitu a zvětšit sílu vašich prstů na baskytaře? To byla moje otázka v prvním a druhém díle Baskytarové posilovny. Nyní se vás zeptám zase trochu jinak. Chcete mít funkové basové linky, bluesově špinavé vyhrávky, soulovou melodiku a naprosto plynulý pohyb po hmatníku? V této knize naleznete 101 cvičení zaměřených na procvičování pentatonik pro baskytaru, která vám pomohou dosáhnout kýženého cíle.

Nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo profesionál, každý si zde vyzkouší hranice svých možností. Ideální pro každodenní baskytarový strečink, rozehřátí svalů před zkouškou, koncertem nebo natáčením ve studiu. Vhodné pro všechny typy baskytar, ale i pro kytaristy. Všechna cvičení jsou doplněna o tabulaturu, doporučený prstoklad (vždy pod každým cvičením) a dojde na hraní ve všech dvanácti tóninách. Pro větší přehled máte vždy nadepsanou příslušnou tóninu pentatoniky. Přeji vám hodně zábavy a také trpělivosti, milí/é baskytaristé/stky.

Marek Bero

-vstup zdarma-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.